Kolejne rekordowe dostawy!

 50  Komentarze:   0

 Categories:  Dostawy  

Kolejne rekordowe dostawy!

Nie zwalniamy tempa! Kolejne duże dostawy przyjechały do naszego sklepu. Między innymi z USA, Wielkiej Brytanii, oraz Azji.

USA

Nowością z USA, na którą długo czekaliśmy są nowe limitowane edycje M&M’s inspirowane smakami świata takie jak: Jalapeno, English Toffee oraz Thai Coconut. 

Kolejnym hitem z Ameryki są chrupki od Herr’s o smaku jednej z najostrzejszych papryczek świata - Carolina Reaper!

Jeśli jesteśmy przy ostrych smakach, nie sposób pominąć nowości od firmy Mars, czyli Combos Jalapeno & Cheddar

Na stan wróciły między innymi takie amerykańskie produkty jak: Twinkies, Reese’s White, Toxic Waste, Flying Cauldron Harry Potter Butterscotch Beer i wiele innych.

Wielka Brytania

Świetną nowością z Wielkiej Brytanii są nowe wersje Pringles. Są inspirowane kuchnią azjatycką. Mamy je w wersji: kaczka po pekińsku z sosem hoisin, malezyjskie czerwone curry oraz kurczak z pieca Tandoori w sosie masala. Warto też zwrócić uwagę, że są zrobione nie z ziemniaków, a z ryżu.

Ciekawą nowością zaskoczyła nas marka Rubicon produkująca świetne egzotyczne napoje. I tak stworzyli wersje napojów o smaku tureckiego Sharbat z granatem i różą, meksykańskiego aqua fresca z arbuzem, limonką i miętą oraz indyjskiego Nimbu Pani z cytryną, kminkiem i miętą.

Nie sposób również pominąć nowych napojów bez cukru - Fanta winogronowa, Coca-Cola truskawkowa oraz Pepsi malinowa.

Wiele produktów z Wielkiej Brytanii powróciło również na nasze półki - między innymi Doritosy (w tym nowy smak - grillowany stek), pikantne chipsy Seabrook, czy niesamowite chipsy Kettle.

Azja

Wielkim hitem są japońskie Cheetosy o smaku pikantnego kurczaka i BBQ. Najprawdopodobniej można je kupić tylko u nas w Polsce.

Do rodziny sympatycznych ciasteczek Hello Panda dołączył kolejny, nowy smak - kokosowy!

Powiększyliśmy również asortyment azjatyckich napojów o markę Jefi oraz Philippine.

To tylko cząstka tego co do nas przyjechało. Mamy blisko 150 nowych produktów a około 600 produktów wróciło na stan. Naprawdę jest w czym wybierać! Więcej nowości znajdziecie klikając tutaj.

Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane