Dostawa azjatyckich produktów!

 37  Komentarze:   1

 Categories:  Dostawy  

Dostawa azjatyckich produktów!

Hejka kochani.

W ostatnim czasie przyjechało do Nas bardzo dużo dostaw. Z radością informujemy, że uzupełniliśmy również azjatyckie półki :)

Dostępne są tradycyjne, ciasteczka z mąki ryżowej czyli Mochi w kilku wariantach smakowych: Pomelo-Marakuja-Śliwka, Zielona herbata oraz Sezam-.Czerwona fasola- Orzechy.

Wspaniałą propozycją są naturalne napoje FOCO w kilku egzotycznych smakach takich jak: marakuja, mango, mangostan, gass jelly, aloes i miód oraz inne :) Są wspaniałe, z całego serca polecamy ich spróbować :)

Jeżeli masz ochotę na coś słonego, to również nasze półki się uginają od azjatyczkichh smaków chipsów i przekąsek np o smaku krewetkowym. Warto również zwrócić uwagę na 3 odsłony rybnych chipsów Lala. Klasyczne rybne, rybne o smaku słodkiego chilli oraz rybne o smaku soli i octu - przyznajdzie, że takiego połączenia smaków bliżej niż w Azji nie znajdziemy ;)

Jako deser polecamy niezwykle popularne w Tajlandii puddingi. Mangosteen, młody kokos a może mango? Sprawdź który najbardziej przypadnie do Twojego gustu.

  •  Komentarze ( 1 )
 Marcin Fiweg
Czy bedzie dostawa kit katów z Japonii o różnych smakach ? Bo jeśli chodzi o Azję to na myśl przychodzi Japonia.
Strona:1
Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane