Styczniowe dostawy :)

 54  Komentarze:   0

 Categories:  Dostawy  

Styczniowe dostawy :)

W ostatnich dniach mieliśmy kilka dostaw, dzięki czemu uzupełniliśmy nasz asortyment po tym, jak po grudniu nasze półki magazynowe i sklepowe zostały prawie całkowicie puste ;)

W dostawach znalazły się takie produkty  jak kultowe kukurydziane czipsy #Doritos o smakach: ChilliTangy Cheese i Cool Original czyli kwaśna śmietana i cebulka :)

W najbliższym czasie na pewno nie zabraknie wszystkich 4 kolorów najkwaśniejszych cukierków #ToxicWaste : Red, Purple, Yellow i Green, które są Wam dobrze znane. Jednak dla fanów marki, posiadamy również ich Edycję Limitowaną - koniecznie musicie je spróbować!

Dla osób nie bojących się wyzwań i ciekawych doświadczeń smakowych, znowu mamy dostępne suszone larwy i świerszcze :) Tym razem w 3 wersjach smakowych. Idealna propozycja na challange, który w ostatnim czasie jest bardzo popularny wśród youtuberów.

Ponadto wielkie, żelkowe robale są znów dostępne na naszej stronie, znajdziesz je tu: Worm Attack!

Oprócz uzupełnienia naszy bestsellerów mamy również wiele ciekawych nowości. Jedną z nich są prażone wodorosty o smaku chrzanu Wasabi lub kiszonych warzyw Kimchi.

Resztę znajdziecie w zakładce Nowości na naszej stronie :) Zachęcamy do zakupów

Twój komentarz został wysłany. Dziękujemy :)
Dodaj komentarz
Weryfikacja

Szukaj na blogu

Najczęściej kupowane