KitKat Mini Cosmic Ice Cream Pack

(119g)

Edycja specjalna wafelków KitKat w białej czekoladzie o smaku lodów waniliowych- 12 mini batoników. 

Data ważności
2022-05-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

34,99 zł 17,50 zł

Dostępny

KitKat Mini Cosmic Ice Cream to nowa wersja kultowych batoników, która przyjechała do nas prosto z Japonii! Każdy indywidualny batonik zawiera pytanie dotyczące przyszłości nadzorowane przez Narodowe Muzeum Nowej Nauki i Innowacji. Pytania te mają służyć jako okazję do zastanowienia się nad przyszłością podczas rozmów między rodzicami, dziećmi i przyjaciółmi. :) Kitkat połączył siły z Narodowym Muzeum Nowej Nauki i Innowacji utworzonym przez Japońską Agencję Nauki i Technologii. To miejsce, gdzie możemy zgłębić naszą wiedzę i dowiedzieć się wielu informacji na temat otaczającego nas świata...

Opakowanie zawiera 12 szt mini batoników, czyli 12 pytań w języku japońskim :) Wafelki nasycone są śmietankowym pudrem i kawałkami fiantine- drobno zmielonym, upieczonym ciastem naleśnikowym, który jest zwieńczony białą czekoladą. 

Przenieś się do kraju kwitnącej wiśni razem z najnowszym wydaniem KitKat.

Masa netto
119g
Cena za 100g
14,71 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Czekolada quasi (cukier, laktoza, olej palmowy, pełne mleko w proszku masło kakaowe), mąka pszenna, olej palmowy, laktoza, cukier, wypieki (soja), śmietanka w proszku, drożdże, kakao w proszku, pełne melko w proszku, miazga kakaowa, masło kakaowe, twaróg fasolowy w proszku, emulgator, aromat, soda oczyszczona, drożdże.
-50%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...