Zentis Marzipan 100g

(100g)

Chlebek marcepanowy oblany czekoladą.

6,99 zł

Obecnie brak na stanie

Chlebek marcepanowy Zentis to produkt ikona jeśli chodzi o słodycze z marcepanem. Kto jak kto, ale Niemcy robią świetny marcepan, bo to właśnie oni kochają go najbardziej. Marcepan ma jednak fanów na całym świecie, również w Polsce, dlatego wprowadziliśmy go do naszej oferty. Zentis jest profesorem w produkcji marcepanu klasy premium. Produkują z niego słodycze pod swoją marką oraz dostarczają swoją masę marcepanową do firm cukierniczych. Do produkcji chlebka użyli wysokiej jakości migdałów oraz kakao, które jest oznaczone certyfikatem UTZ.

Firma Zentis istnieje już ponad 100 lat. To przykład przedsiębiorstwa rodzinnego, które z małego sklepu rozrosło się do wielkiego gracza działającego na rynku międzynarodowym. Wszystko zaczęło się w 1893 roku kiedy to Franz Zentis otworzył sklep z towarami spożywczymi oraz kolonialnymi w niemieckim Aachen (pol. Akwizgran) niedaleko słynnej katedry. Z biegiem czasu przedsiębiorczy Franz, który najprawdopodobniej widział lukę na rynku, wpadł na pomysł, żeby stworzyć ze swoich produktów ze sklepu morelową marmoladę. Okazała się ona hitem i to dało początek rozwoju firmy. Z marmolady korzystali regionalni piekarze, a także gospodynie domowe. Z czasem marmolada zyskała popularność w całych Niemczech. Ten sukces zmotywował rodzinę Zentis do poszerzenia oferty między innymi o słodycze, dżemy, jogurty, kremy do smarowania, produkty do piekarstwa i cukiernictwa. Obecnie firma posiada trzy zakłady produkcyjne w Europie - w Niemczech, Polsce, na Węgrzech oraz trzy w USA - Kalifornii, Pensylwanii i Plymouth Indiana, a ich produkty są znane w wielu państwach na świecie.

Masa netto
100g
Cena za 100g
6,99 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
cukier, migdały 21%, syrop z cukru inwertowanego, masa kakaowa, syrop glukozowy, masło kakaowe, mleko pełne w proszku, emulgator (lecytyny soi), substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza). Może zawierać inne orzechy.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...