KitKat Green Tea Matcha Whole Leafs Pack

(125g)

Wafelki oblane czekoladą o o smaku zielonej herbaty z dodatkiem suszonych liści - 13 sztuk.

49,99 zł

Obecnie brak na stanie

Uwaga, uwaga! Po ciężkich bojach udało nam się zdobyć popularne, japońskie Kit Katy! Japończycy uwielbiają mieć wybór i są otwarci na różne smaki. Dlatego takie wielkie firmy jak m.in. Nestle produkują dla nich swoje słodycze w wielu różnych odmianach. Nie inaczej jest z Kit Katami.

W tym przypadku mamy jedną z najnowszych - luksusową wersję o smaku zielonej herbaty - Green Tea Matcha Whole Leafs! W opakowaniu znajdziecie 13 batoników, o łącznej zawartości 780mg katechiny! Czym właściwie są tajemnicze katechiny? Krótko mówiąc są to substancje zawarte w wielu produktach spożywczych pochodzenia naturalnego i mają  bardzo wysokie właściwości antyoksydacyjne - czyli wpływają pozytywnie na nasze zdrowie :) Szczególnie dużo znajduje się w ich w liściach zielonej herbaty, dlatego przy produkcji tych batoników użyto ich aż 2 rodzajów.

W paczce znajdziecie aż 13, oddzielnie zapakowanych batoników Kit Kat o mega wyrazistym smaku Matchy.

Waga
125g
Cena za 100g
39,99 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Czekolada (cukier, laktoza (z mleka), tłuszcz roślinny, pełne mleko w proszku, masło kakaowe), mąka pszenna, tłuszcz roślinny i olej roślinny, laktoza, cukier, pasta z zielonej herbaty, matcha, pełne mleko w proszku , drożdże, kakao w proszku, masa kakaowa, masło kakaowe , emulgator, barwniki (gardenia, buraki czerwone, karmel), teanina, soda oczyszczona, proszek do pieczenia, aromat, drożdże spożywcze. Może zawierać soję.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...