Cadbury Crunchie

(40g)

Baton z miodowo-karmelowym chrupiącym wnętrzem oblany mleczną czekoladą.

Data ważności
2022-09-07
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

6,99 zł

Dostępny

Mamy dla Was dużą niespodziankę - batona Crunchie! Dlaczego jest tak niezwykły? Ponieważ nie dość, że nie jest dostępny w Polsce, to na dodatek nie ma tu nas batona nawet podobnego do niego! W środku jest chrupiący, ma smak miodowo-karmelowy, jednak gdy potrzyma się go dłużej w buzi szybko się rozpuszcza. Jego wnętrze z wyglądu przypomina plaster miodu, a całość oblana jest pyszną mleczną czekoladą Cadbury. Ciężko go nawet opisać - on po prostu smakuje i wygląda jak Crunchie! ;)

Firma Cadbury ma bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają roku 1824, kiedy to John Cadbury rozpoczął działalność, w której sprzedawał herbaty, kawy oraz napoje czekoladowe w swojej kawiarni w Birmingham. Wkrótce potem dołączył do niego jego brat Benjamin. Firma rozwijała się bardzo dobrze, doceniona została nawet przez samą królową Wiktorię, której dostarczali swoje wyroby.
Firmę po braciach Cadbury przejęli synowie Johna Cadbury - Richard oraz George. Rozwinęli przedsiębiorstwo oraz po wynalezieniu technologii produkcji tabliczek czekolady na początku XX wieku, stworzyli linię do produkcji słynnej czekolady Cadbury Dairy Milk. Wyróżniała się większą zawartością mleka od konkurencyjnych czekolad.
Obecnie Cadbury jest własnością amerykańskiej firmy Mondelez. Jej produkty znane są niemal na całym świecie i do dzisiaj zachwycają swoim smakiem.

Masa netto
40g
Cena za 100g
17,48 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Cukier, syrop glukozowy, masło kakaowe, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku , serwatka w proszku (z mleka ), olej palmowy, tłuszcz mleczny, emulgator (E442), aromaty, olej kokosowy, Czekolada mleczna: zawiera minimum 14 % suchej masy mlecznej, zawiera inne tłuszcze roślinne oprócz masła kakaowego

Related products

Scrummy
Wczytywanie...