Reese's Nut Bar

(47g)

Baton z orzechami arachidowymi, orzechami, karmelem i czekoladą.

6,99 zł

Obecnie brak na stanie

Reese's to amerykański ekspert ds. słodyczy z masłem orzechowym. Charakteryzuje się tym, że wszystko co wychodzi spod ich skrzydeł jest nieziemsko pyszne! Nie inaczej jest z Reese's Nut Bar! Jest w nim wszystko co pyszne: orzechy arachidowe, masło orzechowe, karmel oraz czekolada. Uwaga, ten baton uzależnia ;)

Firma The H.B. Reese Candy Company powstała w 1923 roku, a założył ją Harry Burnett "H. B." Reese. Co ciekawe Harry Reese był pracownikiem w fabryce The Hershey’s Company, jednak postanowił założyć własny biznes. W 1928 roku Reese wynalazł słynne Reese’s Peanut Butter Cups, które okazały się takim hitem, że w przyszłości produkowano tylko ten produkt, rezygnując z pozostałego asortymentu firmy. Po śmierci Harrego Reese firma została w rękach jego synów, a Ci sprzedali firmę za akcje spółki… The Hershey’s Company! Do dzisiaj rodzina Reese’s czerpie ogromne dochody z dywidend od Hershey’s, a Reese’s Peanut Butter Cups są najlepiej sprzedającym się produktem Hershey’s

Waga
47g
Cena za 100g
14,87 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Polewa czekoladowa (40%) [cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, pełne mleko w proszku, laktoza (z mleka), tłuszcz mleczny, odtłuszczone mleko w proszku, emulgatory (lecytyna sojowa, (E322), (E476)], orzechy ziemne (26%), masło orzechowe (17%) [orzechy ziemne; cukier, glukoza, sól, syrop kukurydziany, przeciwutleniacz (E319)], karmel (17%) [syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, wysokomaltozowy syrop kukurydziany, substancja słodząca (E420), cukier, syrop kukurydziany, olej palmowy z nasion, serwatka w proszku (z mleka), koncentrat białka z serwatki (z mleka), sól, sztuczny aromat waniliowy, emulgator (E471 z soi), barwnik (E150d)]. Produkt zawiera cukier oraz substancję słodzącą (sorbitol). Spożycie w nadmiernych ilościach może powodować efekt przeczyszczający.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...