Pot Noodle Chicken & Mushroom King Size

(114g)

Makaron o smaku kurczaka w sosie pieczarkowym typu instant. 

Data ważności
2021-01-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

11,99 zł 4,80 zł

Dostępny

Życie jest zbyt krótkie, aby utknąć w kuchni. Dlatego angielska marka POT wychodzi na przeciw Twoim potrzebom razem z wyjątkowymi daniami typu instant. Chwyć życie za... makaron! :D Danie przygotujesz od razu w kubeczku. Wystarczy że zalejesz gorącą wodę do wyznaczonej linii, odczekasz 4 min i gotowe! Możesz cieszyć się smakiem makaronu z kurczakiem i pieczarkami z dodatkiem sosu sojowego.

Jak firma sama mówi o sobie, po mimo plotek Pot Noodle nie powstaje w niebie, ale gdzieś w Crumlin w Południowej Walii. Angielskie Noodle produkowane są od 1979 roku. Sam się przekonaj skąd taki fenomen dań instant Pot z Wielkiej Brytanii, próbując jednej z wielu dostępnych wersji smakowych. 

Masa netto
114g
Cena za 100g
4,21 zł
Kraj pochodzenia
Wielka Brytania
Skład
Makaron (69%) [Mąka pszenna, tłuszcz palmowy, sól, środki ujędrniające (węglan potasu, węglan sodu)], maltodekstryna, mąka pszenna, kukurydza cukrowa, chlorek potasu, wzmacniacze smaku (glutaminian sodu, inozynat disodu, guanylan disodu), aromaty (zawierają mleko), cukier, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz palmowy, sól, cebula w proszku, ekstrakt drożdżowy (zawiera pszenice, jęczmień), pieczarki (0.4%), zioła (szczypiorek), skrobia ziemniaczana, koncentrat soku grzybowego, kwas (kwas cytyrnowy). Saszetka z sosem: sos sojowy (woda, sos sojowy, [soja, pszenica]), sól, melasa, cukier, kwas (kwas octowy)]. Może zawierać jajko, seler i musztardę.
-60%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...