Campbell's Cream of Mushroom

(295g)

Zupa-krem grzybowa w wygodnej puszce.

Data ważności
2021-04-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

7,99 zł

Dostępny

Ikona XX wieku, symbol Ameryki, inspiracja dla artystów takich jak Andy Warhol. O czym mowa? O firmie Campbell’s, czyli producencie legendarnych zup, sosów, gotowych dań, napojów oraz przekąsek. Firmę założył Joseph A. Campbell w 1869 roku i do dzisiaj jego marka cieszy się ogromną popularnością nie tylko w USA, ale również w 120 krajach gdzie sprzedawane są słynne czerwone puszki od Campbell’s!

Campbell's Cream of Mushroom to aromatyczna zupa z prawdziwych grzybów. W tej puszcze znajdziecie idealną porcję zupy, idealnie doprawionej śmietaną oraz przyprawami. Zawartości możesz użyć również jako sosu do różnych potraw.

Sposób przygotowania: wlej zupę do garnka i podgrzewaj na wolnym ogniu. Następnie puszkę po zupie napełnij wodą i powoli ją wlewaj do garnka cały czas mieszając. Możesz dodać mniej wody, jeśli chcesz żeby zupa była gęstsza. Po zagotowaniu nadaje się do spożycia :)

Masa netto
295g
Cena za 100g
2,71 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Woda, grzyby (11%), olej rzepakowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, śmietana, mąka pszenna, jodowana sól, serwatka w proszku (z mleka), ekstrakt z grzybów, białko sojowe, ekstrakt drożdżowy ( zawiera jęczmień), białka mleka, aromat, cebula w proszku, pieprz biały. Może zawierać seler. Produkt odpowiedni dla wegetarian.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...