Campbell's Cream of Celery

(295g)

Zupa-krem z selera w wygodnej puszce.

Data ważności
2021-01-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

7,99 zł

Dostępny

Ikona XX wieku, symbol Ameryki, inspiracja dla artystów takich jak Andy Warhol. O czym mowa? O firmie Campbell’s, czyli producencie legendarnych zup, sosów, gotowych dań, napojów oraz przekąsek. Firmę założył Joseph A. Campbell w 1869 roku i do dzisiaj jego marka cieszy się ogromną popularnością nie tylko w USA, ale również w 120 krajach gdzie sprzedawane są słynne czerwone puszki od Campbell’s!

Campbell’s Cream of Celery to aromatyczna zupa z selera oraz śmietany. Sposób przygotowania: wlej zupę do garnka i podgrzewaj na wolnym ogniu. Następnie puszkę po zupie napełnij wodą i powoli ją wlewaj do garnka cały czas mieszając. Możesz dodać mniej wody, jeśli chcesz żeby zupa była gęstsza. Po zagotowaniu nadaje się do spożycia :)

Masa netto
295g
Cena za 100g
2,71 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Woda, seler (11%), olej rzepakowy, mąka pszenna, modyfikowana skrobia kukurydziana, śmietana, jodowana sól, serwatka w proszku (z mleka), białko sojowe, cukier, ekstrakt drożdżowy (zawiera jęczmień), białka mleka, aromaty, pieprz biały, ekstrakt z marchwi, cebula w proszku.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...