Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate

(120g)

Mleczna czekolada z nadzieniem karmelowym.

Data ważności
2020-08-03
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

9,99 zł

Dostępny

Cadbury Dairy Milk Caramel to czekolada dedykowana miłośnikom karmelu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. To właśnie nim, tym gęstym, złocistym, uwielbianym przez miliony kremem nadziana jest ta czekolada. Daj się porwać przyjemności!

Warto dodać, że czekolady Cadbury zawierają mleko, a nie mleko w proszku jak większość czekolad dostępnych na rynku. To sprawia, że są niezwykle mleczne oraz delikatne.

Firma Cadbury ma bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają roku 1824, kiedy to John Cadbury rozpoczął działalność, w której sprzedawał herbaty, kawy oraz napoje czekoladowe w swojej kawiarni w Birmingham. Wkrótce potem dołączył do niego jego brat Benjamin. Firma rozwijała się bardzo dobrze, doceniona została nawet przez samą królową Wiktorię, której dostarczali swoje wyroby.
Firmę po braciach Cadbury przejęli synowie Johna Cadbury - Richard oraz George. Rozwinęli przedsiębiorstwo oraz po wynalezieniu technologii produkcji tabliczek czekolady na początku XX wieku, stworzyli linię do produkcji słynnej czekolady Cadbury Dairy Milk. Wyróżniała się większą zawartością mleka od konkurencyjnych czekolad.
Obecnie Cadbury jest własnością amerykańskiej firmy Mondelez. Jej produkty znane są niemal na całym świecie i do dzisiaj zachwycają swoim smakiem.

Waga
120g
Cena za 100g
8,33 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Mleko **, cukier, syrop glukozowy, masło kakaowe, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), syrop glukozowo-fruktozowy, masa kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory (E442, E471, E476), sól, wodorowęglan sodu, aromat ** odpowiednik 426ml świeżego mleka w każdym 227g czekolady mlecznej. Czekolada mleczna zawiera: minimum 20% suchej masy mlecznej, zawiera inne tłuszcze roślinne oprócz masła kakaowego

Related products

Scrummy
Wczytywanie...