Fazer Dumle Chocolate

(100g)

Mleczna czekolada z nadzieniem toffi.

9,99 zł

Obecnie brak na stanie

Cukierków Dumle chyba nie trzeba nikomu przedstawiać :) Mamy dla Was cudowną tabliczkę od Fazer'a!! To mleczna czekolada, wypełniona pysznym, gęstym nadzieniem tofii!!! Nie można obok niej przejść obojętnie, tak jak obok cukierków :) Może być to również świetny prezent dla fana legedarnych cukierków! 

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu. Następnie 17 września 1831 roku otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. W 1897 roku została otwarta nowa czteropiętrowa fabryka w Tehtaankatu w centrum Helsinek.

Waga
100g
Cena za 100g
9,99 zł
Skład
Cukier, mleko, masło kakaowe, syrop glukozowy, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, maślanka w proszku, tłuszcz roślinny (palmowy), emulgator (lecytyna sojowa), substancja żelująca (E440), serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, aromaty.Masa kakaowa min 30% w czekoladzie mlecznej.Może zawierać orzechy, migdały i pszenicę.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...